Denizli Çeki Demiri Montajı – Elit Römork

 

Çeki demiri artık her araç sahibinin ihtiyaç duyduğu ve aracında bulunmasını tercih ettiği bir ek parçadır. Günümüz koşullarında insanlar çekici maliyeti için bütçe ayırmaktansa, araçlarına bir çeki demiri montajı yaptırmayı daha cazip buluyorlar. Youtube ta çeki demiri montajı videolarımızı izlemek için lütfen tıklayınız https://www.youtube.com/channel/UCP3fTL6VY-T9x1MFTVGdM8Q

+90 258 268 00 66

Sümer, 40. Cadde D:No: 85, 20020

Merkezefendi / Denizli

bilgi@elitromork.com

Çeki Demiri Nedir?

 

Araçlar tek başına hareket edemediğinde, iki araç birbirine bağlı hale getirilerek hareketsiz olan çekilir. Bu işlemi yaparken kullanılan aparata ise çeki demiri denir. Çeki demiri bazen araçlarda satış öncesi bulunan bir parça olsa da sonradan eklenmesi de mümkündür.

 

Eğer araç sahibi bu konuda bilgi sahibi değilse, bu işlemi uzman birine yaptırmalıdır. Mekanik ve elektrik bağlantısının yanlış bir şekilde bağlanması büyük sorunlara neden olabilir. Bu yüzden oldukça dikkatli davranmak gerekir.

 

Çeki Demiri Montajı Prosedürleri

 

Çeki demiri, her türlü araçta bulunmaz. Firmalar her araca bu eklentiyi uygulamaz. Araç sahipleri kendi tercihlerine göre, aracın arkasına bu aparatı bağlatabilirler. Bunun ise belli prosedürleri vardır. Çeki demiri montajı aracın extra bir parçaya sahip olması anlamına gelir. Bu da demektir ki aracın proje özellikleri değişir.

 

Bu değişikliklerin ise kurumlarca onaylanması ve işlenmesi gerekir. Hâliyle çeki demiri montajı yaptıran kişi, önce bu işlemi kaydettirip onaylatmalı, sonra da bu işlemin araca dahil olmasıyla bir ruhsat çıkartılmalıdır. Yeni parçayı da kapsayan bir proje ve ruhsat zorunlu olarak yapılması gereken işlemlerdir.

Elit Römork sizin için dacia duster çeki demiri fırsatı sunmaktadır.