Dacia Duster aracınıza uygun orijinal çeki demiri. Montaj proje onay işlemlerini uygun fiyat kaliteli işçilikle yaptırabileceğiniz uygulama noktası.

–          Dacia Duster aracınızla ile karavan mı çekeceksiniz? Çeki demiri montajı uygulamanızı en hızlı en doğru şekil de biz de yaptırabilirsiniz.

–          Dacia Duster aracınızla karavan, römork veya tekne römorkumu çekeceksiniz uygun elektrik tesisatı hangisi düşünüyorsunuz, yapacağımız yönlendirme ile aracınıza ve römork tesisatına uygun 7 pin, 13 pin modüllü veya üniversal elektrik tesisatınızı, çeki demiriniz ile beraber sorunsuz uygulamanızı bizde yaptırabilirsiniz.

–          Dacia Duster aracınıza zarar vermeden bisikletlerinizi taşıyacaksınız, bunun için çeki demirine ihtiyacınız var. En uygun şekil de uygulamayı biz de yaptırabilirsiniz.

Dacia Duster Hakkında

2010, Dacia Duster ile otomobil pazarının normlarına meydan okudu
Logan’ın 2004’te ve Sandero’nun 2008’de piyasaya sürülmesinden sonra Dacia misyonunu sürdürdü: Bu “yeni” müşterinin beklentilerini karşılayan özelliklere sahip uygun fiyatlı araçlar sunmak. Bu sefer, bir şehir arabası fiyatına çok yönlü, güvenilir bir SUV üzerine bahse girdiler. Duster doğdu. Gerçekten de cüretkar bir bahisti!

İlk hedef pazarlar: hızlı büyüyen ekonomilere sahip ülkeler. Duster, “orta sınıfa” tüm sürüş tarzlarına ve iklimlere uyum sağlayabilecek modern, sağlam, güvenilir ve erişilebilir bir araç sundu. Bu pazarlar için eşi görülmemiş bir teklifti.

Bunun için kesinlikle bir talep vardı!

Duster, skandal bir şekilde erişilebilir bir SUV
Güçlü ön ucu, geniş, yuvarlak kanatları, koruyucu kalkanı, yerden yüksekliği ve arazi yetenekleriyle piyasanın en iyileri arasında yer alan Duster’ın bir SUV’nin özgün niteliklerine sahip olduğuna şüphe yok. Bu aynı zamanda modern, işlevsel ve çok yönlü kabini ile iç mekan için de geçerlidir. Ve bir başka argüman: Duster, B segmenti fiyatlarında C segmenti özellikleri sunuyor!

Duster, piyasaya çıktığı andan itibaren bir şehir arabası fiyatına teklif edildi. Müşterilerimiz haklıydı: uygun fiyata bir SUV ile SUV dünyasında bir devrim mümkün!

Başarısı daha da arttı: Üç yılda 450.000 Duster satıldı. Duster 2013’te yeniden modellendi ve yeni versiyon da aynı derecede popülerdi.

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için iki versiyon
Her türlü araziye uygun kapasite arayan bir müşteri için 4X4 versiyonu ve daha çok yönlü sürüş için 4X2 modeli ile Duster, her müşterinin ihtiyaçlarını karşılar.