Merhaba arkadaşlar , Bugünkü videomuzun konusu çeki demiri çeşitleri (sökülebilir, sabit , katlanabilir -gizlenebilir-, ) diye farklı tiplerde olabilir. Sabit modeller kuğu boynu dediğimiz bir modelimiz var , flanşlı dediğimiz bir modelimiz var. Sökülebilir modeller yatay sökülebilir , dikey sökülebilir modeller ve gizlenebilen -katlanabilir- bunlar daha çok aracın bagajında olan düğme vasıtasıyla bastığınızda düğmeye ve ya çektiğiniz de tamponun altından çıkarak veya tamponun altına gizlenir burda kullanım amacınıza göre bunu seçim yapmanız gerekir tabi burda sadece kullanım amacınızda değil fiyatta seçim konusu oluyor. Burda fiyat olarak en pahalı olan gizlenebilen , katlanabilen dediğimiz grup ki şu anda ithalatçılar yada imalatçılar Türkiye’ye bunu çok getirmiyorlar ve yahutta bunu üretmiyorlar. Sökülebilir modeller sabit modellere göre bi tık daha pahalı katlanabilirlere göre bi tık daha uygun fiyat olanlar. Bunun avantajı nedir derseniz ; aralıklı kullanıyorsunuz sadece ihtiyaç olduğunda arabanın arkasında montajını yapıp , kullanacağınız zaman çeki demiri görünür hale gelmiş oluyor. Sabit modeller sık kullandığınızda devamlı arabanın arkasında , sık kullanıma çok daha uygun. Tabi bazı kullanıcılar için görsel devamlı arabamın arkasında görünmesin dendiğinde sökülebilir modele doğru tercih kayıyor. Burda önemli olan hususumuz sizin kullanım amacınıza ve aracınıza uygun demiri seçmeniz bunun içinde bizimle iletişime geçtiğinizde size doğru bilgiyi ulaştıracağız. Doğru seçimi yapmanızı sağlarız. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

https://elitromork.com/ceki-demiri/ Bir çok markanın çeki demiri uygulama ve montajını yapabilmekteyiz. Çeki demiri uygulamalarımız ve fiyatlarımız için lütfen bize ulaşınız.

https://elitromork.com/

+90 258 268 00 66

Sümer, 40. Cadde D:No: 85, 20020

Merkezefendi/Denizli

bilgi@elitromork.com

Elit Römork ; Römork imalatı, römork ve karavan ekipmanlarını bulabileceğiniz satış noktası. Çeki demiri uygulama merkezi.